2013.11.23.
Kaposvári röplabdás vereség Ausztriában

Egymás után negyedik vereségét szenvedte el a férfi röplabda Közép-európai Ligában a Fino-Kaposvár együttese. A magyar bajnok és kupagyőztes somogyiak a Bajnokok Ligájában is érdekelt osztrák Posojilnica otthonában kaptak ki 70 perces mérkőzésen 3-0-ra, így a hét csapatot felvonultató mezőny hatodik helyéről várják a folytatást. Demeter György vezetőedző ezen a találkozón több alapemberét pihentette, mert a jövő héten két fontos hazai összecsapás vár tanítványaira.

Demeter György: Ízelítőt kaptunk a Bajnokok Ligája-résztvevő ellenfél nyitásaiból. Végig félelmetesen szerváltak, amikor meg tudtuk szelídíteni a labdákat, akkor viszont partiban voltunk velük.

Férfi röplabda Közép-európai Liga, 6. forduló
Posojilnica Aich/Dob – Fino-Kaposvár 3-0 (17, 19, 14)
Bleiburg, 300 néző. V.: Markelj, Pevc.
Posojilnica: Grut 11, KONCILJA 13, Satler 3, WAWRZYNCZYK14, Wohlfahrtstetter 9, KOSL 11. Csere: Kovacic (libero), Binder 1. Vezetőedző: Johan Verstappen.
Kaposvár: Csányi 8, Bokor G. 2, Tóth I. 1, Dávid Cs. 2, Juhász P. 5, Németh F. 13. Csere: Dömötör, Deák (libero), Bozóki, Magyar B., Vajda T. Vezetőedző: Demeter György.
Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:4, 16:12, 21:15, 24:17. II. játszma: 7:8, 16:13, 21:18, 24:19. III. játszma: 8:4, 16:10, 21:12, 24:14.