2016.01.10.
A MAFC otthonában is győzött a Fino

Győzelemmel kezdte meg 2016-os szereplését a Fino férfi röplabdacsapata. A csere nélkül játszó kaposváriak a MAFC otthonában nyertek 3:0 arányban, 64 perces küzdelem végén. A bajnoki címvédő a hétvégén, szombaton 14 órakor tartja majd a hazai premierjét, amikor is a Sümegi RE csapatát fogadja.

MAFC-BME - Fino Kaposvár SE 0-3 (-24, -21, -13)
Budapest, 100 néző. V.: Csizmarik, Bodrogi.
MAFC: Vocskó, Kunnert 15, Csépke 5, Sow 6, Tamasi 5, Szabó B. 3. Csere: Tari, Tihanyi (liberok), Eke 2, Farkas T. 3. Vezetőedző: Novák László.
Fino: Magyar B. 4, Dávid Z. 13, Nagy J. 10, Németh F. 19, Bozóki 11, Rása 7. Csere: Deák (libero). Vezetőedző: Demeter György.
Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:6, 16:13, 20:21. II. játszma: 5:8, 13:16, 14:21. III. játszma: 6:8, 12:16, 12:21.

Demeter György: Sok hibával kezdtünk, utána alkalmazkodtunk a körülményekhez, és meggyőző győzelmet arattunk az újév első mérkőzésén.